Кошик
204 відгуків
"Дешево" інтернет - магазин.
+38 066 8304979
+38 098 2260197
+38 066 8304979

Нагрівальні мати Fenix (Чехія)

Нагрівальні килимки укладають прямо під плитку в тонкому шарі клею. 

Вони прості в установці і, у поєднанні з відповідним управлінням, забезпечують високу економічну роботу. 

Підходить як для основних систем опалення, так і для комфортних систем підлогового опалення.

         

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

               Електричний підігрів підлоги - одне з найпоширеніших напрямків використання електричних нагрівальних кабелів. Нагрівальні кабелі ідеально підходять для цих застосувань з точки зору вартості, продуктивності та функціональності системи. Електричне опалення характеризується більш легким монтажем, більшою гнучкістю та меншими витратами.

                 Нагрівальні мати укладають прямо під плитку в тонкому шарі гнучкої мастики. Вони прості в установці і, у поєднанні з відповідним управлінням, забезпечують високу економічну роботу. Підходить як для основних систем опалення, так і для комфортних систем підлогового опалення.

 

               З точки зору функціональності різниці між ланцюгом і килимом немає - нагрівальний килимок по суті є нагрівальним кабелем, прикріпленим до несучої тканини. Ці два вироби відрізняються лише способом їх укладання. Монтаж контуру більш гнучкий, але більш вимогливий. Килимок простіший в установці і забезпечує рівномірний розподіл потужності. Однак килимок більше підходить для звичайних поверхонь. 

Прямий нагрів - це найпоширеніший додаток. Він використовується як для основних систем опалення, так і для систем комфортного підлогового опалення. Нагрівальний килимок розташовується трохи нижче зношеного шару, як правило, в гнучкої стяжці або самовирівнювальній стяжці. Кабелі з найменшим діаметром і меншою лінійною потужністю використовуються для утримання невеликих відстаней петель і рівномірного прогріву підлоги. Перевагою цієї системи є легка установка та більш гнучка робота.

Чому FENIX?

Ми пропонуємо повний спектр електричного опалення - нагрівальні мати, нагрівальні кабелі, нагрівальні алюмінієві мати, терморегулятори управління житлом.

  • Ми виробляємо та пропонуємо повний спектр електричного опалення для вашого будинку, офісу, зовнішнього застосування, а також для промислових та сільськогосподарських будівель
  • Вище стандартних гарантійних умов
  • Надані гарантії підтримуються більш ніж 25-річною традицією та світовим страхуванням відповідальності
  • Ми чеська компанія, але транснаціонального характеру - окрім виробництва в Чехії, ми також володіємо кількома компаніями-виробниками за кордоном - у Словаччині, Великобританії, Франції, Іспанії, Норвегії та Німеччині
  • Ми експортуємо товари в більш ніж 65 країн світу
  • Ми пишаємось справедливим підходом до клієнтів , оперативно реагуючи на їхні вимоги.
  • Ми надаємо безкоштовну технічну підтримку
  • Про стабільність компанії свідчить ряд нагород та оцінок - ми маємо сертифікат про членство в  Реєстрі компаній-розчинників , сертифікат « Чеська якість », « AAA: CZECH Stability Award », компанії « Top Rating » та престижний « Pike Czech Business ».
  • Ваша довіра є для нас ключовою