Кошик
204 відгуків
"Дешево" інтернет - магазин.
+38 066 8304979
+38 098 2260197
+38 066 8304979
  • picture 1

Тепла підлога інфрачервона

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Плівкова інфрачервона електрична тепла підлога дуже сприятливо впливає на здоров'я людини і створює неповторний затишок у Вашому домі. Нагрівальна плівка різної ширини 50см, 80см, 100см дозволяє покрити ділянки будь-якого розміру в кімнаті. Середнє споживання з квадратного метра всього 40-60 Вт / год.

Покращує кровообіг, добре для суглобів, підвищує імунітет, проти алергенів, рівномірно розподіляє тепло, заощаджує гроші, дуже швидко нагріває підлогу.

Принцип дії нагрівальної плівки заснований на перетворенні електричної енергії в низькотемпературне теплове випромінювання, яке генерується вуглецевими смугами. Вуглецеві смуги, використовувані як джерело тепла при підключенні до мережі 220В виділяють більше теплової енергії, ніж інші матеріали, що використовуються в кабельних системах при тому ж електроспоживанні.

Інфрачервона плівка нагріває не повітря, а навколишні предмети (підлогу, стіни, меблі ...), які згодом віддають своє тепло повітрю. При роботі система не спалює кисень, не забруднює повітря і сприятливо впливає на мікроклімат в приміщенні.

Таким чином, люди, які перебувають в приміщенні, де встановлена інфрачервона тепла підлога, завжди відчувають себе тепло і комфортно, навіть якщо температура навколишнього повітря залишається досить низькою.